Best bekeken video’s op YouTube: (19-05-2017):

01. Bokkers RSD 2015

02. Broken Brass Ensemble RSD 2014

03. Boetners dut Normaal 2015

04. Johnny Mastro & Mama’s Boys Djazz Vibes 2016

05. Kisjeskearls 2016

06. Bloody Driver Roel RSD 2014

07. Bootleg Betty RSD 2016

08. Boerenrockies 2016

09. Navarone 2014

10. Smoking Alaska 2015

11. AJ Plug band 2017

12. Roos Blufpand 2016

13. Jo Harman & Terry Lewis Huntenpop 2014

 

Historie live optredens in Wim’s muziekkelder:

2017:

Zaterdag 9 september: Jackson Howard ft. Rebecca George (USA)

Zondag 3 september: Rockband SideKicks

Zondag 3 september: Duo Nootmuskaat

Zondag 27 augustus: Muziekgroep Puree

Zondag 27 augustus: Kees Hagens & de Managerz

Zaterdag 26 augustus: Boekanier

Zaterdag 19 augustus: Bootsman

Zaterdag 12 augustus: Troy Petty (USA)

Zaterdag 5 augustus: AJ Plug (akoestisch)

Zaterdag 5 augustus: Mankes

Zaterdag 29 juli: Rick Buur

Zaterdag 22 juli: The Bössels

Zaterdag 15 juli: Simon Hudson (AUS)

Zaterdag 8 juli: Henriëtte van Dijk en Martin Caron

Zaterdag 1 juli: Smoking Alaska

Zondag 25 juni: The Hubschrauber

Zaterdag 24 juni: Coastbeat

Zaterdag 24 juni: Jan de Bruijn

Zaterdag 17 juni: Kate Vargas & the Reckless Daughters (USA)

Zaterdag 17 juni: Ground Wire (speelt Royal Blood)

Zaterdag 10 juni: Alaskans

Zaterdag 3 juni Room for the Third

Zondag 28 mei: Straatmuzikantenfestival

Streetforce One (GER)

Yaralive

Leon Heijnst

Hubert Dingenskirchen (GER)

Zaterdag 27 mei: Ralph de Jongh

Zaterdag 20 mei: Big Bo

Zaterdag 13 mei: Jasper Sloan Yip (CAN)

Zaterdag 6 mei : Siberia

Zondag 30 april: Four Dudes

Zaterdag 29 april: Aspen Gems

Zaterdag 22 april Record Store Day 2017:

Rogier Pelgrim

Leif de Leeuw Band

Eve McKing

Gunther Brown (USA)

The Great Communicators

Jackie Please

Cordula en Joop Klein Goldewijk

Automatic Sam

Raw Flowers

Matthijs Stenfert

Zaterdag 15 april: Oh Susanna (CAN) ft. Bart Jan Baartmans

Zaterdag 15 april: Karen Dahlstrom (USA)

Zaterdag 8 april: Cosmic Debriz

Zaterdag 1 april: Filthy Pleasure

Vrijdag 31 maart: Starclubbers (BRA)

Zaterdag 25 maart: Meryn Bevelander Band

Zaterdag 18 maart: Levi Parham (USA)

Zaterdag 18 maart: Courtney Yasmineh (USA)

Zaterdag 18 maart:  The Sharpeez ft. Loz Netto (UK)

Zaterdag 11 maart: Al Capone Trio

Zaterdag 4 maart: Some kind of Tallica

Zaterdag 25 februari: Joey Ryan (IRL)

Zaterdag 11 februari: AJ Plug

Zaterdag 11 februari: Dan Martin (USA)

Zaterdag 11 februari: Carter Sampson (USA)

Zaterdag 11 februari: Leo Blokhuis

Zaterdag 4 februari: MK’s Marvellous Machine (NOR)

Zondag 29 januari: DJ Eddy & the Disasters

Zaterdag 28 januari: The Dutch

Zaterdag 21 januari: Eli Barsi (CAN)

Zaterdag 14 januari: Bradley & Sem

2016:

Zondag 18 december: The Killing Hugs

Zaterdag 17 december: The BBR band

Zondag 11 december: Wednesday Smiles

Zaterdag 10 december: Beach Coma

Zondag 4 december: Bloody Driver Roel

Zaterdag 3 december: The ExxBenT

Zondag 27 november: Inflatable Fridays

Zaterdag 26 november: MoonYard

Zaterdag 26 november: Moon Wassink en Remy Menting

Zaterdag 19 november: Boerenrockies

Zaterdag 19 november: Ritn Ditn

Zaterdag 12 november: Mayín

Zaterdag 5 november: These People

Zondag 30 oktober: Mother Bass

Zaterdag 29 oktober: Laurent Bourque

Zaterdag 22 oktober: Al Capone

Zaterdag 15 oktober: Kevin Raayman

Zaterdag 15 oktober: Jemilo

Zaterdag 8 oktober: De Kisjeskearls

Zaterdag 1 oktober: De Boetners

Zondag 25 september: Gitta de Ridder

Zondag 25 september: Rivers of England (GB) (café Merleyn)

Zaterdag 24 september: Firma Irma

Zaterdag 17 september: Willemijn May

Zaterdag 3 september: Sazz Leonore

Zondag 28 augustus: Lisa Mills (USA)

Zaterdag 27 augustus: Spector’s Wall

Zaterdag 20 augustus: Cannibalistic Sqvirrel

Zaterdag 6 augustus: Echo Bloom (USA)

Zondag 31 juli: Remove Before Flight (RBF)

Zaterdag 30 juli: Amprest (Marten Buiter Jr. & Bas Janssen)

Zaterdag 23 juli: Mike Barnett (AUS)

Zaterdag 16 juli: Simplify

Zaterdag 9 juli: Wike Schippers

Zaterdag 2 juli: Ingrid Striek & Henny Derksen

Zaterdag 25 juni: Wies Knipping & Emma Lukassen

Zaterdag 18 juni: Handsome Molly

Zaterdag 11 juni: Johnny Mastro & Mama’s Boys (USA)

Zaterdag 4 juni: Drive by Wire

Zondag 29 mei: Geena & Jim

Zaterdag 28 mei: Rhinorino

Zaterdag 21 mei: MNHM

Zaterdag 14 mei: CyRo

Vrijdag 13 mei: Erik Hagelstein & Joop Wallerbosch

Zaterdag 7 mei: Limelight Ladies

Zaterdag 30 april: The Pavements

Zondag 24 april: DJ Boogie Buddah

Zaterdag 23 april: Martijje

Zaterdag 16 april (RSD):

The Heat

Lea Kliphuis

Bootleg Betty

Dokter Watjes

Green Hornet

Vrijdag 15 april: Cosmic Debriz

Zaterdag 9 april: Marjolein

Zaterdag 9 april: De EEN en de ANDER

Zaterdag 26 maart: ROO

Zaterdag 19 maart: Songbird

Vrijdag 18 maart: The Starclubbers (BRA)

Zaterdag 12 maart: Twee FM

Zaterdag 5 maart: Yorick van Norden

Zondag 28 februari: Storytellers

Zondag 28 februari: Julia von der Fuhr

Zaterdag 27 februari: Ray Benz

Zaterdag 20 februari: 44 Blues NL

Vrijdag 19 februari: Roos Blufpand

Zaterdag 13 februari: Jolian & Band

Zondag 31 januari: Corduroy

Zaterdag 30 januari: Cosmic Debriz

Zaterdag 23 januari : Ten11

Zaterdag 16 januari: The Feel of Free

Zaterdag 9 januari: V-I-E-R

Zaterdag 9 januari: Great

2015:

Zaterdag 19 december: De Boetners dut Normaal

Zaterdag 12 december: The Sharpees (UK)

Zaterdag 5 december: The Crystal Pines

Zaterdag 28 november: Koosje Sekreve

Zaterdag 21 november: Klausing

Zaterdag 14 november: Moonyard

Vrijdag 13 november: No-Dox

Zaterdag 7 november: Crooked Clerks

Zaterdag 31 oktober: Tangarine

Zaterdag 24 oktober: Little Devils (UK)

Zaterdag 17 oktober: Sour Mash & Bloody Driver Roel

Zaterdag 10 oktober: Opticks

Zaterdag 19 september: Albany Down (UK)

Zaterdag 12 september: Room for the Third ft. Lisa Schol

Zaterdag 5 september: Sazz Leonore & Band (Simonsplein)

Zaterdag 22 augustus: Wike Schippers

Zaterdag 22 augustus: Jeroen Langerak

Zaterdag 15 augustus: Robbing Banks

Zaterdag 1 augustus: The Starclubbers (BR)

Zaterdag 25 juli: Leon Heijnst en Matthijs Stenfert

Zaterdag 18 juli: Matthijs Stenfert (solo)

Zaterdag 11 juli: Janthe Schepers

Zaterdag 4 juli: Now-En

Zondag 28 juni: CyRo

Zondag 28 juni: Miss Es and the Big Boys

Zondag 28 juni: A>3 (Ace)

Zaterdag 20 juni: Smoking Alaska

Zaterdag 13 juni: Mieke van Veen

Zaterdag 6 juni: Billy Hill

Zondag 31 mei: Marcel Broekman Trio

Zaterdag 23 mei: Behind the Sink

Zaterdag 16 mei: Elene Vaye

Zaterdag 9 mei: Aspen Gems

Zaterdag 9 mei: Kirbanu (Australia)

Zaterdag 2 mei: Trio in Petto

Zondag 26 april: Stay in Tune

Zaterdag 25 april: The Cool Trick

Zaterdag 18 april: Record Store Day 2015:

Casual live

Yellow Suitcase

The Spax

Bloody Driver Roel

The Claptunes

Silver Falcons (Germany)

Yvon Mocking & Band

De Mieters

Blunt (België)

The Silverfaces

Donnerwetter

Paulusma

No 1408

Bökkers

11-4-2015: Tuesday@8

4-4-2015: Mart Hillen

29-3-2015: One night riders

28-3-2015: The Hubschrauber (AWARD MAART)

27-3-2015: Mystic Gemini

21-3-2015: Bugs ’n Bones

14-3-2015: Renske Karsenberg

7-3-2015: Spaanse Vlieg

28-2-2015: David & the Circumstances

22-2-2015: Evelien Scheers (AWARD FEBRUARI)

21-2-2015: No-Dox

20-2-2015: Niels de Fauw

13-2-2015: CyRo

7-2-2015: The Pitt

6-2-2015: Nadieh Rotering

31-01-2015: The Dirty Denims (AWARD JANUARI)

31-01-2015: De Briljantjus

25-01-2015: Pulse

24-01-2015: Handsome Molly

17-01-2015: Frantic Vermin

10-01-2015: André van Gessel

03-01-2015: Raw Flowers

28-12-2014: Jungle Rob

28-12-2014: William Mead (UK)

27-12-2014: De Larmoyantjes

23-12-2014: Cas Miltenburg

21-12-2014: The Outbound Scallywag Carnival

20-12-2014: Nikki Scholten

19-12-2014: New Art Scene

13-12-2014: Tim Knol

13-12-2014: Leon Heijnst & friends

06-12-2014: Cosmic Debriz

06-12-2014: Marc Stakenburg (boekpresentatie)

06-12-2014: Tjerk Lammers (boekpresentatie)

30-11-2014: Lana Wolf

30-11-2014: Wies Knipping

 

29-11-2014: Unplugged Matters

22-11-2014: Sabrina Starke

22-11-2014: Eric Steckel (USA):

08-11-2014: Cold Beverage

https://www.youtube.com/watch?v=VdOsfyHu_pM08-11-2014: Cold Beverage

01-11-2014: Green Valentine

26-10-2014: The SPaX

25-10-2014: 60’s Alive Band

24-10-2014: Sour Mash

18-10-2014: Bootsman

11-10-2014: Navarone

04-10-2014: Low Budget

28-09-2014: NoDox

27-09-2014: Gitta de Ridder en Kai Liebrand

27-09-2014: Bloody driver Roel

30-08-2014: Gene Taylor (USA/Belgium)

23-08-2014:  Jo Harman & Terry Lewis (UK)

16-08-2014:  Mike Barnett (Australia)

08-08-2014:  The Sharpees (UK)

26-07-2014:  Frank Zweers

19-07-2014:  Appie Daalmeijer & Stef Woestenenk

19-07-2014: Bjorn Wouters

14-07-2014: Ronald Schepman

12-07-2014:  Mandrake band

05-07-2014:  Three and a Halfman

29-06-2014:  Bonne Route

28-06-2014: Rob Moir (Canada)

28-06-2014: Jeroen Langerak

28-06-2014: The Grit

21-06-2014: Henry Welling

20-06-2014: Gitta de Ridder

20-06-2014: Marlot Leemrijse & Jeroen Pubben

13-06-2014: Appie Daalmeijer & Stef Woestenenk

07-06-2014: The Sharpees

31-05-2014: Mid-Live

25-05-2014: De Boetners

24-05-2014: Mark Lotterman

17-05-2014: Yellow Suitcase

10-05-2014: Living Room Heroes

03-05-2014: Villa Zeno (ft. Roosmarijn)

27-04-2014: The very, very nervous

Record Store Day 2014: (19/04):

19-04-2014: Broken Brass Ensemble

19-04-2014: Casual live (Cas Miltenburg)

19-04-2014: Villa Zeno

19-04-2014: Raw Flowers

19-04-2014: Tim Van Tol

19-04-2014: Stef Woestenenk

12-04-2014: Duo Paul Mulder & Frans van Gorkum

30-03-2014: Behind the Sink

29-03-2014: Nina June

22-03-2014: Cedar Grove

08-03-2014: The Sharpees (UK)

01-03-2014: Stef Woestenenk

23-02-2014: Bootsman

21-02-2014: Moonyard

26-01-2014: Muziekgroep Puree

25-01-2014: Arthur Ebeling Trio

18-01-2014: Miss Molly & Me

22-12-2013: Dana & Sara (Germany)

22-12-2013: Bootsman

22-12-2013: Leon Heijnst & Wilco van Omme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08-03-2014: The Sharpees (UK)

22-03-2014: Cedar Grove

29-03-2014: Nina June

30-03-2014: Duo Behind  the S ink

12-04-2014: Paul Mulder & Frans van Gorkum

19-04-2014: Record Store Day

19-04-2014: Stef Woestenenk

19-04-2014: Tim VanTol

19-04-2014: Raw Flowers

19-04-2014: Villa Zeno (Jonah & Timon)

19-04-2014: Casual live (Cas Miltenburg)

19-04-2014: Broken Brass Ensemble

27-04-2014: The very, very nervous

03-05-2014: Villa Zeno (ft. Roosmarijn)

10-05-2014: Living Room Heroes

17 mei 2014: Yellow Suitcase

24 mei 2014: Mark Lotterman

25 mei 2014: de Boetners

31 mei 2014: Mid-Live

7 juni 2014: The Sharpees (U.K.)

13 juni 2014: Albert Jan Daalmeijer & Stef Woestenenk

Vrijdag 20 juni 2014: Marlot Leemrijse en Jeroen Pubben

Vrijdag 20 juni 2014: Gitta de Ridder

Zaterdag 21 juni 2014: Henry Welling