Historie live optredens in Wim’s muziekkelder:

2019:

Zaterdag 30 november: Paul Messinger & Jeremy Haire (USA)

Zaterdag 23 november : Djoekbox

Zaterdag 16 november (DAP2019):

Dudes of Hengel

BBR Band (duo)

Janna Baerends

Frantic Vermin

Zaterdag 9 november: Suzy V.

Zaterdag 9 november: Gonne Choi (ZKO)

Zaterdag 2 november: RubiaMorena

Zaterdag 26 oktober: Foreign Affairs

Zaterdag 19 oktober: Thieves in Love (GER)

Vrijdag 18 oktober: Aiden & the Wild (Popronde Doetinchem)

Zaterdag 5 oktober: Ingrid Veerman (als duo Feathers & More) (BEL)

Zaterdag 5 oktober: Rachel Reese & Jesse LaFave (USA)

Zaterdag 28 september: Courtney Yasmineh Trio (USA)

Zaterdag 21 september: Diggeth

Zaterdag 14 september: The SEC

Zaterdag 7 september: Someday Jacob (GER)

Zaterdag 31 augustus: Moonradio

Zaterdag 24 augustus: De Mieters

Zaterdag 17 augustus: The Woof

Zaterdag 10 augustus: ZusLive

Zaterdag 3 augustus: Kaurna Cronin (AUS) & Band

Zaterdag 27 juli: Laurens Giesen solo (Drialect)

Zaterdag 20 juli: De Managerz

Zaterdag 13 juli: Tom Eekhuis

Zaterdag 6 juli: Dan Krikorian (USA)

Zaterdag 6 juli: Tom Wonnink en Tijs Groen (buiten)

Zaterdag 29 juni: Stain Goed

Zaterdag 22 juni: RUV

Zaterdag 15 juni: Darlyn

Rob Stenders draait plaatjes

Balthazar van Puffelen draait plaatjes

Jeroen Drogt draait plaatjes

Zaterdag 8 juni: Nona

Zaterdag 8 juni: Hanna Fearns (UK/GER)

Zondag 26 mei: Al Capone Trio (buitenpodium)

Zaterdag 25 mei: Flöd

Suzanne Jarvie Trio (CAN)

Smoking Alaska

Zaterdag 18 mei: Select Captain (DK)

Zaterdag 11 mei: Happy Stones Band

Zaterdag 4 mei: Al O’Kane (U.K.)

Zaterdag 27 april: I-Ronny (out-store)

Zaterdag 20 april:

Marise den Bakker

Ricardo Tillmann

Zaterdag 13 april:

Stef Woestenenk

Space Age Travellers

Ralph (Derksen)

Black Bottle Riot

Vanessa Peters (USA)

The Blacktop Symphony

Cosmic Debriz (cd-presentatie) : locatie: CAFÉ MERLEYN

Roos Blufpand

Naked Sweat Drips : locatie: CAFÉ MERLEYN

Zaterdag 6 april: Randy Casey (USA)

Zaterdag 30 maart: B’rock oli

Zaterdag 23 maart: Dennis Kolen

Zaterdag 16 maart: These People

Zaterdag 16 maart: Robin Borneman

Zaterdag 9 maart: TS Steel (GER/USA)

Zaterdag 2 maart: Olaf Putker

Zaterdag 23 februari; Dat Doe’w

Zaterdag 16 februari: No King

Zaterdag 9 februari: Handsome & the Grey

Zaterdag 2 februari: Sound of the Week

Zaterdag 26 januari: Mokes (GER)

Vrijdag 25 januari: Goat Roper Rodeo Band (GBR)

Zaterdag 19 januari: Kira Hummen (GER)

Zaterdag 19 januari: Tracks

Zaterdag 12 januari: Allwin (SWE)

Zaterdag 5 januari: Nar-Cist

2018:

Zaterdag 29 december: Banned Heroes

Vrijdag 28 december: Jan Wilm Tolkamp

Zaterdag 22 december: Penny Leen Krebbers

Zaterdag 15 december: On the Blue Side

Zaterdag 8 december: Sandra Vriese & Eric Heutinck

Zondag 2 december: Bintangs

Zaterdag 1 december: Nik Novakovic (GER)

Zaterdag 24 november: Ted Russell Kamp (USA)

Zaterdag 17 november: Connor Patrick

Zaterdag 17 november: Yara Beeks

Zaterdag 17 november: B.B.R. Band

Zaterdag 17 november: Duo Tom & Joël

Zaterdag 10 november: Maurice van Hoek

Zaterdag 3 november: Dan Israel (USA)

Zaterdag 3 november: Yorick van Norden

Vrijdag 2 november: Rufus Coates & the Blackened Trees (IRL)

Zaterdag 27 oktober: Collin Hoeve

Zaterdag 20 oktober: Hooked on Record

Zaterdag 13 oktober: Little Sweet Peppers

Zaterdag 6 oktober: De Heinoos

Zondag 30 september: Al Capone Trio

Zaterdag 29 september: Blue Ray Springwater / De Reikhals

Zaterdag 22 september: Eli Barsi (CAN)

Zaterdag 15 september: Marco Launert (GER)

Zaterdag 15 september: Sean Ryan (USA)

Zaterdag 8 september: Kris Angelis (USA)

Zaterdag 1 september: The Cowpokes

Zaterdag 1 september: Duo Nootmuskaat

Zaterdag 1 september: Snow Coats

Zondag 26 augustus: Cas Miltenburg & Daphne (Straathoek festival)

Zaterdag 25 augustus: Dokter Watjes

Zaterdag 25 augustus: De Boetners

Zaterdag 18 augustus: Small Talk

Zaterdag 18 augustus: Courtney Yasmineh ft. Rob Genadek (USA)

Zaterdag 11 augustus: Ingrid Veerman (BEL)

Zaterdag 11 augustus: Jeff Miller (USA)

Zaterdag 28 juli: Meadowlake

Zaterdag 21 juli: WiPe

Zaterdag 14 juli: Maurice Kirya ft. Wies  Knipping support Mike Barnett (locatie Nieuwe Dijkhuis)

Zaterdag 14 juli: Paul Messinger (USA)

Zaterdag 7 juli: Mummy’s a Tree

Zaterdag 7 juli: Boogie Monster

Zaterdag 30 juni: Maurice Kirya (UG) ft. Wies Knipping

Zaterdag 30 juni: The Dutch

Woensdag 27 juni: Ghalia & Mama’s Boys (BEL/USA)

Zaterdag 23 juni: Mankes

Zaterdag 16 juni: Arnold Rijpens (BEL) Musictrails.NL

Zaterdag 16 juni: Jeanne

Zaterdag 9 juni: Nico Rivers (USA)

Zaterdag 2 juni: Mike Barnett (AUS)

Woensdag 30 mei: Whitney Rose (USA) (Nr2 Jazzclub Lounge-Vorden)

Zaterdag 26 mei: Jazztrio Theo de Vries

Zaterdag 19 mei: Rachel Reese & Jesse LaFave (USA)

Zaterdag 19 mei: Op Drift

Zaterdag 12 mei: Carrington MacDuffie (USA)

Zaterdag 5 mei: Gitta de Ridder

Zaterdag 28 april: Exit the Hive

Zaterdag 21 april: RECORD STORE DAY :

Stef Woestenenk

Demi Knight

Voltage ft. Dave Vermeulen

ET Explorer Me

Heiza

Chris Ellys (SLW)

Living Room Heroes

Rob Klerkx & the Secret

Lou Patty (MERLEYN)

Traudes

OOO (Out Of Order (MERLEYN)

After Party RSD 2018:

Chris Ellys (SLW) (BLEND)

Rob Klerkx & the Secret (BLEND)

Zaterdag 14 april: Bonefish (SWE)

Zaterdag 7 april: 4WayStreet

Zaterdag 31 maart: Luc ten Brinck

Zondag 25 maart: Roeland Lamers

Zondag 25 maart: Jeff Miller (USA)

Zaterdag 24 maart: Cosmic Debriz

Zaterdag 17 maart: Courtney Yasmineh ft. Rob Genadek (USA)

Zaterdag 17 maart: Sean Webster (UK)

Zaterdag 17 maart: Jeff Miller (USA)

Zaterdag 10 maart: Starclubbers

Zaterdag 10 maart: Adam James Sorensen (USA)

Zaterdag 3 maart: Roger Roger (CAN)

Zaterdag 3 maart: Rod Picott (USA)

Zaterdag 24 februari: Chasing Mavericks

Zaterdag 17 februari: Luke Philbrick (UK)

Zaterdag 3 februari: Anouk Balins

Zaterdag 27 januari: Niekse

Zaterdag 27 januari: The Sharpeez ft. Loz Netto (UK)

Zaterdag 20 janauri: Jan Ottink & Raimond Surquin

Zaterdag 20 januari: Ben Lorentzen (NOR/USA)

Zaterdag 13 januari: Wies Knipping en Emma Lukassen

Zaterdag 6 januari: Worry Dolls (UK)

2017:

Zaterdag 30 december: Stef Woestenenk

Zondag 24 december: Duo van Piekeren

Zondag 17 december: Bootsman

Zaterdag 16 december: Blues Factor

Zondag 10 december: Banned Heroes

Zaterdag 2 december: Sandtimer (UK)

Zondag 26 november:  Explicit Content

Zaterdag 25 november: Crazyhabits

Zaterdag 18 november:

Mini Tuesday

BBR band

Marise den Bakker ft. Bas Straalman

The Surfing Crows

Zaterdag 11 november: No 1408

Zaterdag 4 november: The Roseline (US)

Zaterdag 4 november: Goat Roper Rodeo Band (UK)

Woensdag 1 november: Chip Taylor & John Platania (US) (Boogie Barn)

Zaterdag 28 oktober: Robin Borneman

Zaterdag 28 oktober: Jeff Miller (USA)

Zaterdag 28 oktober: Ten11

Zaterdag 21 oktober: TweeFM (vinyl presentatie)

Zaterdag 14 oktober: Stardust Combo

Zaterdag 7 oktober: Harry en de Kadavers

Zaterdag 30 september: Teed Up (UK)

Zaterdag 23 september: Blue Ray Springwater

Zaterdag 9 september: Jackson Howard ft. Rebecca George (USA)

Zondag 3 september: Rockband SideKicks

Zondag 3 september: Duo Nootmuskaat

Zondag 27 augustus: Muziekgroep Puree

Zondag 27 augustus: Kees Hagens & de Managerz

Zaterdag 26 augustus: Boekanier

Zaterdag 19 augustus: Bootsman

Zaterdag 12 augustus: Troy Petty (USA)

Zaterdag 5 augustus: AJ Plug (akoestisch)

Zaterdag 5 augustus: Mankes

Zaterdag 29 juli: Rick Buur

Zaterdag 22 juli: The Bössels

Zaterdag 15 juli: Simon Hudson (AUS)

Zaterdag 8 juli: Henriëtte van Dijk en Martin Caron

Zaterdag 1 juli: Smoking Alaska

Zondag 25 juni: The Hubschrauber

Zaterdag 24 juni: Coastbeat

Zaterdag 24 juni: Jan de Bruijn

Zaterdag 17 juni: Kate Vargas & the Reckless Daughters (USA)

Zaterdag 17 juni: Ground Wire (speelt Royal Blood)

Zaterdag 10 juni: Alaskans

Zaterdag 3 juni Room for the Third

Zondag 28 mei: Straatmuzikantenfestival

Streetforce One (GER)

Yaralive

Leon Heijnst

Hubert Dingenskirchen (GER)

Zaterdag 27 mei: Ralph de Jongh

Zaterdag 20 mei: Big Bo

Zaterdag 13 mei: Jasper Sloan Yip (CAN)

Zaterdag 6 mei : Siberia

Zondag 30 april: Four Dudes

Zaterdag 29 april: Aspen Gems

Zaterdag 22 april Record Store Day 2017:

Rogier Pelgrim

Leif de Leeuw Band

Eve McKing

Gunther Brown (USA)

The Great Communicators

Jackie Please

Cordula en Joop Klein Goldewijk

Automatic Sam

Raw Flowers

Matthijs Stenfert

Zaterdag 15 april: Oh Susanna (CAN) ft. Bart Jan Baartmans

Zaterdag 15 april: Karen Dahlstrom (USA)

Zaterdag 8 april: Cosmic Debriz

Zaterdag 1 april: Filthy Pleasure

Vrijdag 31 maart: Starclubbers (BRA)

Zaterdag 25 maart: Meryn Bevelander Band

Zaterdag 18 maart: Levi Parham (USA)

Zaterdag 18 maart: Courtney Yasmineh (USA)

Zaterdag 18 maart:  The Sharpeez ft. Loz Netto (UK)

Zaterdag 11 maart: Al Capone Trio

Zaterdag 4 maart: Some kind of Tallica

Zaterdag 25 februari: Joey Ryan (IRL)

Zaterdag 11 februari: AJ Plug

Zaterdag 11 februari: Dan Martin (USA)

Zaterdag 11 februari: Carter Sampson (USA)

Zaterdag 11 februari: Leo Blokhuis

Zaterdag 4 februari: MK’s Marvellous Machine (NOR)

Zondag 29 januari: DJ Eddy & the Disasters

Zaterdag 28 januari: The Dutch

Zaterdag 21 januari: Eli Barsi (CAN)

Zaterdag 14 januari: Bradley & Sem

2016:

Zondag 18 december: The Killing Hugs

Zaterdag 17 december: The BBR band

Zondag 11 december: Wednesday Smiles

Zaterdag 10 december: Beach Coma

Zondag 4 december: Bloody Driver Roel

Zaterdag 3 december: The ExxBenT

Zondag 27 november: Inflatable Fridays

Zaterdag 26 november: MoonYard

Zaterdag 26 november: Moon Wassink en Remy Menting

Zaterdag 19 november: Boerenrockies

Zaterdag 19 november: Ritn Ditn

Zaterdag 12 november: Mayín

Zaterdag 5 november: These People

Zondag 30 oktober: Mother Bass

Zaterdag 29 oktober: Laurent Bourque

Zaterdag 22 oktober: Al Capone

Zaterdag 15 oktober: Kevin Raayman

Zaterdag 15 oktober: Jemilo

Zaterdag 8 oktober: De Kisjeskearls

Zaterdag 1 oktober: De Boetners

Zondag 25 september: Gitta de Ridder

Zondag 25 september: Rivers of England (GB) (café Merleyn)

Zaterdag 24 september: Firma Irma

Zaterdag 17 september: Willemijn May

Zaterdag 3 september: Sazz Leonore

Zondag 28 augustus: Lisa Mills (USA)

Zaterdag 27 augustus: Spector’s Wall

Zaterdag 20 augustus: Cannibalistic Sqvirrel

Zaterdag 6 augustus: Echo Bloom (USA)

Zondag 31 juli: Remove Before Flight (RBF)

Zaterdag 30 juli: Amprest (Marten Buiter Jr. & Bas Janssen)

Zaterdag 23 juli: Mike Barnett (AUS)

Zaterdag 16 juli: Simplify

Zaterdag 9 juli: Wike Schippers

Zaterdag 2 juli: Ingrid Striek & Henny Derksen

Zaterdag 25 juni: Wies Knipping & Emma Lukassen

Zaterdag 18 juni: Handsome Molly

Zaterdag 11 juni: Johnny Mastro & Mama’s Boys (USA)

Zaterdag 4 juni: Drive by Wire

Zondag 29 mei: Geena & Jim

Zaterdag 28 mei: Rhinorino

Zaterdag 21 mei: MNHM

Zaterdag 14 mei: CyRo

Vrijdag 13 mei: Erik Hagelstein & Joop Wallerbosch

Zaterdag 7 mei: Limelight Ladies

Zaterdag 30 april: The Pavements

Zondag 24 april: DJ Boogie Buddah

Zaterdag 23 april: Martijje

Zaterdag 16 april (RSD):

The Heat

Lea Kliphuis

Bootleg Betty

Dokter Watjes

Green Hornet

Vrijdag 15 april: Cosmic Debriz

Zaterdag 9 april: Marjolein

Zaterdag 9 april: De EEN en de ANDER

Zaterdag 26 maart: ROO

Zaterdag 19 maart: Songbird

Vrijdag 18 maart: The Starclubbers (BRA)

Zaterdag 12 maart: Twee FM

Zaterdag 5 maart: Yorick van Norden

Zondag 28 februari: Storytellers

Zondag 28 februari: Julia von der Fuhr

Zaterdag 27 februari: Ray Benz

Zaterdag 20 februari: 44 Blues NL

Vrijdag 19 februari: Roos Blufpand

Zaterdag 13 februari: Jolian & Band

Zondag 31 januari: Corduroy

Zaterdag 30 januari: Cosmic Debriz

Zaterdag 23 januari : Ten11

Zaterdag 16 januari: The Feel of Free

Zaterdag 9 januari: V-I-E-R

Zaterdag 9 januari: Great

2015:

Zaterdag 19 december: De Boetners dut Normaal

Zaterdag 12 december: The Sharpees (UK)

Zaterdag 5 december: The Crystal Pines

Zaterdag 28 november: Koosje Sekreve

Zaterdag 21 november: Klausing

Zaterdag 14 november: Moonyard

Vrijdag 13 november: No-Dox

Zaterdag 7 november: Crooked Clerks

Zaterdag 31 oktober: Tangarine

Zaterdag 24 oktober: Little Devils (UK)

Zaterdag 17 oktober: Sour Mash & Bloody Driver Roel

Zaterdag 10 oktober: Opticks

Zaterdag 19 september: Albany Down (UK)

Zaterdag 12 september: Room for the Third ft. Lisa Schol

Zaterdag 5 september: Sazz Leonore & Band (Simonsplein)

Zaterdag 22 augustus: Wike Schippers

Zaterdag 22 augustus: Jeroen Langerak

Zaterdag 15 augustus: Robbing Banks

Zaterdag 1 augustus: The Starclubbers (BR)

Zaterdag 25 juli: Leon Heijnst en Matthijs Stenfert

Zaterdag 18 juli: Matthijs Stenfert (solo)

Zaterdag 11 juli: Janthe Schepers

Zaterdag 4 juli: Now-En

Zondag 28 juni: CyRo

Zondag 28 juni: Miss Es and the Big Boys

Zondag 28 juni: A>3 (Ace)

Zaterdag 20 juni: Smoking Alaska

Zaterdag 13 juni: Mieke van Veen

Zaterdag 6 juni: Billy Hill

Zondag 31 mei: Marcel Broekman Trio

Zaterdag 23 mei: Behind the Sink

Zaterdag 16 mei: Elene Vaye

Zaterdag 9 mei: Aspen Gems

Zaterdag 9 mei: Kirbanu (Australia)

Zaterdag 2 mei: Trio in Petto

Zondag 26 april: Stay in Tune

Zaterdag 25 april: The Cool Trick

Zaterdag 18 april: Record Store Day 2015:

Casual live

Yellow Suitcase

The Spax

Bloody Driver Roel

The Claptunes

Silver Falcons (Germany)

Yvon Mocking & Band

De Mieters

Blunt (België)

The Silverfaces

Donnerwetter

Paulusma

No 1408

Bökkers

11-4-2015: Tuesday@8

4-4-2015: Mart Hillen

29-3-2015: One night riders

28-3-2015: The Hubschrauber (AWARD MAART)

27-3-2015: Mystic Gemini

21-3-2015: Bugs ’n Bones

14-3-2015: Renske Karsenberg

7-3-2015: Spaanse Vlieg

28-2-2015: David & the Circumstances

22-2-2015: Evelien Scheers (AWARD FEBRUARI)

21-2-2015: No-Dox

20-2-2015: Niels de Fauw

13-2-2015: CyRo

7-2-2015: The Pitt

6-2-2015: Nadieh Rotering

31-01-2015: The Dirty Denims (AWARD JANUARI)

31-01-2015: De Briljantjus

25-01-2015: Pulse

24-01-2015: Handsome Molly

17-01-2015: Frantic Vermin

10-01-2015: André van Gessel

03-01-2015: Raw Flowers

28-12-2014: Jungle Rob

28-12-2014: William Mead (UK)

27-12-2014: De Larmoyantjes

23-12-2014: Cas Miltenburg

21-12-2014: The Outbound Scallywag Carnival

20-12-2014: Nikki Scholten

19-12-2014: New Art Scene

13-12-2014: Tim Knol

13-12-2014: Leon Heijnst & friends

06-12-2014: Cosmic Debriz

06-12-2014: Marc Stakenburg (boekpresentatie)

06-12-2014: Tjerk Lammers (boekpresentatie)

30-11-2014: Lana Wolf

30-11-2014: Wies Knipping

 

29-11-2014: Unplugged Matters

22-11-2014: Sabrina Starke

22-11-2014: Eric Steckel (USA):

08-11-2014: Cold Beverage

https://www.youtube.com/watch?v=VdOsfyHu_pM08-11-2014: Cold Beverage

01-11-2014: Green Valentine

26-10-2014: The SPaX

25-10-2014: 60’s Alive Band

24-10-2014: Sour Mash

18-10-2014: Bootsman

11-10-2014: Navarone

04-10-2014: Low Budget

28-09-2014: NoDox

27-09-2014: Gitta de Ridder en Kai Liebrand

27-09-2014: Bloody driver Roel

30-08-2014: Gene Taylor (USA/Belgium)

23-08-2014:  Jo Harman & Terry Lewis (UK)

16-08-2014:  Mike Barnett (Australia)

08-08-2014:  The Sharpees (UK)

26-07-2014:  Frank Zweers

19-07-2014:  Appie Daalmeijer & Stef Woestenenk

19-07-2014: Bjorn Wouters

14-07-2014: Ronald Schepman

12-07-2014:  Mandrake band

05-07-2014:  Three and a Halfman

29-06-2014:  Bonne Route

28-06-2014: Rob Moir (Canada)

28-06-2014: Jeroen Langerak

28-06-2014: The Grit

21-06-2014: Henry Welling

20-06-2014: Gitta de Ridder

20-06-2014: Marlot Leemrijse & Jeroen Pubben

13-06-2014: Appie Daalmeijer & Stef Woestenenk

07-06-2014: The Sharpees

31-05-2014: Mid-Live

25-05-2014: De Boetners

24-05-2014: Mark Lotterman

17-05-2014: Yellow Suitcase

10-05-2014: Living Room Heroes

03-05-2014: Villa Zeno (ft. Roosmarijn)

27-04-2014: The very, very nervous

Record Store Day 2014: (19/04):

19-04-2014: Broken Brass Ensemble

19-04-2014: Casual live (Cas Miltenburg)

19-04-2014: Villa Zeno

19-04-2014: Raw Flowers

19-04-2014: Tim Van Tol

19-04-2014: Stef Woestenenk

12-04-2014: Duo Paul Mulder & Frans van Gorkum

30-03-2014: Behind the Sink

29-03-2014: Nina June

22-03-2014: Cedar Grove

08-03-2014: The Sharpees (UK)

01-03-2014: Stef Woestenenk

23-02-2014: Bootsman

21-02-2014: Moonyard

26-01-2014: Muziekgroep Puree

25-01-2014: Arthur Ebeling Trio

18-01-2014: Miss Molly & Me

22-12-2013: Dana & Sara (Germany)

22-12-2013: Bootsman

22-12-2013: Leon Heijnst & Wilco van Omme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08-03-2014: The Sharpees (UK)

22-03-2014: Cedar Grove

29-03-2014: Nina June

30-03-2014: Duo Behind  the S ink

12-04-2014: Paul Mulder & Frans van Gorkum

19-04-2014: Record Store Day

19-04-2014: Stef Woestenenk

19-04-2014: Tim VanTol

19-04-2014: Raw Flowers

19-04-2014: Villa Zeno (Jonah & Timon)

19-04-2014: Casual live (Cas Miltenburg)

19-04-2014: Broken Brass Ensemble

27-04-2014: The very, very nervous

03-05-2014: Villa Zeno (ft. Roosmarijn)

10-05-2014: Living Room Heroes

17 mei 2014: Yellow Suitcase

24 mei 2014: Mark Lotterman

25 mei 2014: de Boetners

31 mei 2014: Mid-Live

7 juni 2014: The Sharpees (U.K.)

13 juni 2014: Albert Jan Daalmeijer & Stef Woestenenk

Vrijdag 20 juni 2014: Marlot Leemrijse en Jeroen Pubben

Vrijdag 20 juni 2014: Gitta de Ridder

Zaterdag 21 juni 2014: Henry Welling